ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5511200
nr 551 1200
1880-tal Med konsolbord, höjd: 153
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 10 november 2008
kl 17:21:34
300 kr
550 kr
500 kr
800 kr